Irina Shayk shumë joshëse në pozat e reja

Bota e Yjeve

Irina Shayk shumë joshëse në pozat e reja

Nga: Bota sot Më: 27 tetor 2021 Në ora: 10:32
Irina Shayk

Irina Shayk ka ndjekur gjurmët e Bella Hadid, Kate Moss dhe Phoebe Dynevor për tu bërë një yll i fushatës së fundit të Self-Portrait gjatë të mërkurës.

Bukuroshja me origjinë ruse ka shfaqur barkun e saj në një seri imazhesh romantike dhe sensuale.

Ajo ka shkrepur disa fotografi nga fotografi britanez Harley Weir për të lansuar linjën e stilistit Resort 2022.

Modelja e cila tashmë ka një fëmijë me aktorin Bradley Copper ka treguar kthesat e saj mahnitëse kur po përpëlitej në det./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat