E pa turp, modelja nxjerr komplet të pasmet

Bota e Yjeve

E pa turp, modelja nxjerr komplet të pasmet

Nga: Bota sot Më: 27 tetor 2021 Në ora: 10:39
Tana Mongeau

Tana Mongeau bëri një shfaqje shumë të pafytyrë të hënën.

Këtë e bëri kur ajo mori pjesë në ndejën e Halloëeen si e veshur e një vajze Powerpuff.

Ajo u shfaq me një veshje të vogël ngjyrë blu, kur u shndërrua në një version të egër të Bubbles.

Ylli ka ekspozuar këmbët e saj të tonifikuara me qorapë të bardha dhe taka të zeza./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat