Chloe Burrow shumë e lumtur me partnerin

Bota e Yjeve

Chloe Burrow shumë e lumtur me partnerin

Nga: Bota sot Më: 23 nëntor 2021 Në ora: 17:54
Chloe Burrow

Chloe Burrow thotë se është e lehtë të jetosh me Toby Aromolaran pasi u takuan në Love Island dhe ata ranë dakord të jetonin bashkë sapo të mbaronte shfaqja.

Ylli televiziv pranon se marrëdhënia e saj me Toby është pjekur aq shumë që kur ata gjetën dashurinë në villë dhe besojnë se shumë shpejtë që qifti të jetojnë së bashku.

Në një intervistë ekskluzive, Chloe rrëfeu se kishte gjykuar konkurrentët e mëparshëm të Love Island.

Ajo u shfaq me një pamje të veqantë gjatë situatës festive./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat