Jessica Alba në pushime me familjen

Bota e Yjeve

Jessica Alba në pushime me familjen

Nga: Bota sot Më: 24 nëntor 2021 Në ora: 10:32
Jessica Alba

Ajo ka gjetur një markë miliardë dollarëshe, derisa po rrit një familje dhe po mban një martesë.

Dhe Jessica Alba mori pak pushim për vete dhe familjen e saj nga gjithë angazhimet.

Ajo nisi festën e Ditës së Falendërimeve më familjen e saj në Cabo San Lucas në Meksikë.

Aktorja 40 vjeqare kishte veshr rroba ngjyrë rozë neoni, derisa po hidhej në valët e detit Cortes, atje ku po pushon me burrin dhe fëmijët e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat