Tifozja e Chelsea nuk përmbahet në “Instagram”, poston foto provokuese

Bota e Yjeve

Tifozja e Chelsea nuk përmbahet në “Instagram”, poston foto provokuese

Më: 24 nëntor 2021 Në ora: 11:10
Marila Liman

Marila Liman vijon të dhurojë shou në rrjetet sociale. Modelja e “playboy”-t shfaqet gjithnjë e më seksi në pozat e saj në “Instagram”.

Bukuroshja ruse, siç dihet, është gjithashtu edhe një fanse e futbollit, teksa njihet si një prej tifozeve më speciale të skuadrës së Çelsit.

Modelen e kemi parë shpeshherë të ndajë foto me ngjyrat e klubit londinez. 

Ajo gjithashtu numëron 1.2 milionë ndjekës në ‘Instagram’, ku ka fituar një popullaritet shumë të madh gjatë kohëve të fundit.

Tashmë Çelsi ka një motivim më shumë për të synuar fitoren në të gjitha kompeticionet.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat