Besa ka dy fjalë për Shqipërinë që nuk shpalli ditë zie pas aksidentit në Bullgari

Bota e Yjeve

Besa ka dy fjalë për Shqipërinë që nuk shpalli ditë zie pas aksidentit në Bullgari

Më: 24 nëntor 2021 Në ora: 17:42
Besa Kokëdhima

Besa Kokëdhima ka reaguar pasi Shqipëria nuk shpalli ditë zie për viktimat e aksidentit në Bullgari.

Bullgaria, Maqedonia e Kosova e kanë bërë një gjë të tillë, e artistja pati dy fjalë për shtetin amë, që nuk bëri të njëjtën.

Postimin e saj më pas e ka ripostuar Tuna, e cila është shtetase e Maqedonisë.

Image
Insta

Ndryshe, dje në aksident humbën jetën 45 shqiptarë, dhe 7 shpëtuan.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat