Kjo Dorinë e mahnitshme

Bota e Yjeve

Kjo Dorinë e mahnitshme

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 06:31
Dorina Gegiqi

Modelja shqiptare, Dorina Gegiqi ka treguar përsëri se pse është njëra prej supermodelëve më të mira shqiptare

Bukuroshja është shfaqur me një veshje për klube nate, derisa ka bërë disa foto që ka bërë që fansat e saj të “shkelin” pa kufi butonin like.

E veshur me një palë jelek ngjyrë portokalli dhe një pallto të shkurtër lekure derisa fustani i saj është ngjyrë rozë.

Image
Dorina Gegiqi

Me plot stil, Dorina tregon këmbët e saj të gjata dhe një palë këpucë me taka të plota ngjyrë rozë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat