Megan shfaq trupin me veshjen e shkurtër

Bota e Yjeve

Megan shfaq trupin me veshjen e shkurtër

Nga: Bota sot Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 10:45
Megan Barton Hanson

Ajo rregullisht ndan foto 'seksi' të saj në Instagram.

Dhe në fotot e fundi të enjten mbrëma, Megan Barton Hanson tregoi kthesat e saj me një bluzë shumë zbuluese dhe minifund të ngjashëm.

Ish ylli i Love Island dukej mahnitëse kur u shfaq pa sytjena nën ansamblin e shtrirë.

Ajo ishte kujdesur edhe për flokët e saj të duken në formë të mirë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat