Vesa Luma duket yll në foton e fundit

Bota e Yjeve

Vesa Luma duket yll në foton e fundit

Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 06:47
Vesa Luma

Vesa Luma është njëra ndër këngëtaret më të dashura të tregut muzikor shqiptar.

Këngët e saja janë ndër vite janë të pavdekshme dhe dëgjohen edhe sot kudo.

Kjo ka bërë që këngëtarja t’i rezistoj kohës dhe edhe pse tashmë Vesa i ka qëndruar më në hije tregut muzikor, ajo prap ka marrë vëmendje dhe pëlqehet ende si dikur.

Image

Ndërkaq Vesën gjithmonë e kemi parë të kuruar deri në detajin e fundit e ajo që ka rënë në sy së fundmi është një foto e saj ku Vesa po duket shumë bukur.

Image

Si duket këngëtarja i ka ndalur vitet. 

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat