Modeles i dështon fustani, gati t'i tregojë të gjitha

Bota e Yjeve

Modeles i dështon fustani, gati t'i tregojë të gjitha

Nga: Bota sot Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 11:00
Leigh Anee Pinnock

Leigh Anee Pinnock shmangi pak mosfunksionimin e garderobës së saj kur mori pjesë në premierën e Boxing Day me një fustan të zi shumë të guximshëm.

Këngëtarja e Little Mix shkëlqeu më shumë se këmbët e saj të tonifikuara në fustanin me qafë të lartë.

Ajo mori pjesë në tapetin e kuq për filmin e saj të parë do të publikohet më 3 dhjetor.

Ajo tregoi trupin e saj të jashtëzakonshëm pas lindjes me fustanin pa kurriz, pasi lindi binjakë më 4 tetor./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat