Ish-Miss Italia tejet seksi në të brendshme

Bota e Yjeve

Ish-Miss Italia tejet seksi në të brendshme

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 15:07
Carolina Stramare

Carolina Stramare po përjeton një moment magjik.

Ish-Miss Italia është sot fytyra e e Serinë B, por nuk e ka braktisur punën e modelingut.

Këto ditë po promovon një fushatë të re sociale me të brendshme me markën e njohur Yamamay.

Foto e fundit do t’ju lënë pa fjalë.

Image
Carolina Stramare
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat