Vajza e Johnny Depp shfaqet mahnitëse në pozat e fundit

Bota e Yjeve

Vajza e Johnny Depp shfaqet mahnitëse në pozat e fundit

Më: 6 dhjetor 2021 Në ora: 23:23
Lily-Rose Depp

Lily-Rose Depp ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm derisa ka bërë një fotosesion seksi për Wonderland 

Lily-Rose Depp ka ngritur temperaturat me fotosesionin e saj të fundit për revistën WOnderland. 

Aktorja (22) ka treguar se është gati që të jetë në maje të famës derisa ka pozuar me klasë para aparatit për revistën. 

Lily-Rose, e cila është vajza e aktorit të njohur Johnny Dep, ka treguar këmbët e saj dhe trupin e tonifikuar në një minifund.

Image
Lily-Rose Depp
Image
Lily-Rose Depp

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat