Luana ngrit temperaturat me fotot nga pushimet në Afrikë

Bota e Yjeve

Luana ngrit temperaturat me fotot nga pushimet në Afrikë

Më: 8 janar 2022 Në ora: 14:26
Luana Vjollca

Luana Vjollca ka zgjedhur Afrikën Lindore për pushime.

Këngëtarja dhe moderatorja shqiptare Luana Vjollca ka nisur pushimet në një vend mjaft luksoz e të bukur.

Mauritius është vendi ku po qëndron bjondina bukuroshe meqë rast ka postuar edhe imazhe joshëse nga vendi.

Me bikini të bardha Luana ka treguar asetet e bollshme trupore duke theksuar edhe tatuazhin afër pjesës intime.

Fotot u pëlqyen e komentuan shumë nga ndjekësit e saj në instagram.

Ndryshe, Launa ende nuk ka vendosur të shfaqet me një program në ekran, se kur do të ndodhë pritet për tu parë.

Image
Luana Vjollca
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat