Bebe Rexha shmang me mjeshtëri një mosfunksionim të gardërobës në “Tonight Show”

Bota e Yjeve

Bebe Rexha shmang me mjeshtëri një mosfunksionim të gardërobës në “Tonight Show”

Më: 18 janar 2022 Në ora: 13:33

Bebe Rexha së fundmi u shfaq në emisionin “Tonight Show” me Jimmy Fallon duke dhuruar performancë në “That’s My Jam”.

Ylli 32-vjeçar i pop-it u shfaq pa këmishë nën një kostum elegant seksi dhe arriti të shmangte për pak një mosfunksionim të gardërobës.

Ajo dukej e mahnitshme ndërsa realizoi një version të këngës së Rihanna -s “Only Girl (In the World)” për segmentin ‘Nonsense Karaoke’ të programit.

Për një moment përpara se të dilte para mikrofonit për të performuar, këngëtarja kapi xhaketën e kostumit dhe bëri një rregullim të shpejtë, duke shmangur një mosfunksionim aksidentale të gardërobës tek pjesa e dekoltesë.

Krijuesja e hitit “In the Name of Love” dukej e mrekullueshme teksa doli në skenë për të performuar.

Image
Bebe Rexha

Fytyra e saj ishte e grimuar me kujdes për të nxjerrë në pah tiparet e saj mahnitëse, shkruan Daily Mail.

Ajo vendosi një pllakë të shkëlqyeshme rreth qafës së saj, ndërsa mori vëmendje me dekoltenë e hapur.

Të hënën ajo solli disa postime në Instagram për të promovuar episodin e saj të emisionit argëtues.

Në episodin Bebes iu bashkua këngëtari dhe producenti T-Pain, 37 vjeç, aktori Anthony Anderson, 51 vjeç dhe muzikanti Ryan Tedder, 42 vjeç.

Kanali zyrtar në YouTube përshkruan performancat e “That’s My Jam” si një “shfaqje e ndryshme muzikore dhe komedi që merr frymëzim nga lojërat më të njohura të “Tonight Show”.

Pavarësisht emocioneve të saj përpara se të këndonte melodinë e ripërpunuar, Bebe u dëshmua të ishte profesionistja e përkryer dhe e dha më të mirën në performancën e saj.

Më pas ajo doli sërish për të sjell një performancë të një prej këngëve të Rihanna-s nga viti 2010.

“Jam nervoz”, pranoi ajo ndërsa rregullonte një kufje përpara se të fillonte të performancën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat