“Një biznesmen ofroi një shumë të madhe parash për t’i bërë surprizë Arjolës”- Ish-fituesi i BB zbulon prapaskenat

Bota e Yjeve

“Një biznesmen ofroi një shumë të madhe parash për t’i bërë surprizë Arjolës”- Ish-fituesi i BB zbulon prapaskenat

Më: 19 janar 2022 Në ora: 09:36
Arjola Demiri

Ish-fituesi i “Big Brother Albania 6” Anaid Kaloti ka zbuluar detaje rreth parashutave që kalojnë së Big Brother VIP.

Në emisionin ‘Expuls’ ka treguar se gjatë një bisede me biznesmen, i është kërkuar dërgimi i disa parashutave për Arjolën.

“Që të kuptojmë diçka, kanë qenë tre parashuta. Një unë, një Kledi dhe një nga fansat e Donaldit. Ajo e 9 janarit ishte ajo që shkaktoi më shumë polemika dhe i shqetësoi të gjithë njerëzit.

Edhe për Arjolën na kërkoi dhe ofroi shumë të madhe parash një biznesmen për ta surprizuar me 3 parashuta. Ai na tha që mamaja e tij e kishte shumë qejf dhe donte që t’i bënte një dhuratë”, tha Anaidi.

Arjola është cilësuar si një nga konkurrentet më të forta të BBV, dhe është përfolur shumë për historinë e saj prekëse të të kaluarës.

Image
Arjola Demiri
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat