Orinda nuk i ndahet këtyre dy ngjyrave me të cilat ka shkëlqyer në çdo veshje…

Bota e Yjeve

Orinda nuk i ndahet këtyre dy ngjyrave me të cilat ka shkëlqyer në çdo veshje…

Më: 22 janar 2022 Në ora: 08:40
Orinda Huta

Kur bëhet fjalë për ngjyra ajo guxon gjithmonë pa e menduar dy herë.

Për shkak të ëmbëlsisë, por dhe flokëve biondë, Orinda Huta ka treguar se ka shkëlqyer me të gjitha nuancat.

Megjithatë duke parë më vëmendje Instagramin e moderatores, mund të dallosh lehtësisht dhe ngjyrat e preferuara në sezone të ndryshme.

  Me të kuqen dhe jeshilen, Orinda ka realizuar disa kombinime, duke u shfaqur mjaft stil.

Të jenë këto dy ngjyra perfektet për vajzat bionde?

Ne ju themi më mirë t’i hidhni një sy fotove më poshtë:

Image
Orinda Huta
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat