Arjola iu këshillon nga Turqia: Duajeni familjen tuaj, punoni shumë, jetoni pasionin tuaj

Bota e Yjeve

Arjola iu këshillon nga Turqia: Duajeni familjen tuaj, punoni shumë, jetoni pasionin tuaj

Më: 1 mars 2022 Në ora: 15:32
Arjola

Arjola Demiri ndodhet ende në Turqi.

Aktorja dhe ish banorja e BBV, Arjola ka treguar me anë të disa postimeve në rrjetet sociale se ndodhet në Stamboll teksa as fotot nga atje nuk kanë munguar.

Ajo po ashtu ka bërë me dije se shoqërueset e këtij udhëtimi janë Big Mama dhe motra saj Elisa.

Image
Arjola

Ndërkohë sot tek sa ka postuar disa imazhe ajo nuk ka harruar në mbishkrimin e saj edhe një këshillë jetësore.

“Duajeni familjen tuaj, punoni shumë, jetoni pasionin tuaj”, shkruan Arjola.

Ndryshe, Arjola ka fituar një apartment në Tiranë si dhuratë nga BBV, qëllim ky i saj që kur hyri në shtëpinë e famshme ku ishte deklaruar se ëndrra saj është që fëmijët e saj të kenë një shtëpi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat