Nicole Scherzinger shijon diellin e ngrohtë në Meksikë, ndërsa përshëndetë fansat e saj me imazhe provokuese

Bota e Yjeve

Nicole Scherzinger shijon diellin e ngrohtë në Meksikë, ndërsa përshëndetë fansat e saj me imazhe provokuese

Më: 7 maj 2022 Në ora: 22:38
Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger tregoi fleksibilitetin e saj të jashtëzakonshëm – duke marrë një pozë të shtrirë në një pishinë.

Këngëtarja e Pussycat Dolls bëri këtë lëvizje mahnitëse e veshur me një palë bikini, teksa mbante një koktej në dorë, shkruan The Sun.

43-vjeçarja ka pozuar para kamerës me kokën të kthyer mbrapa dhe flokët që i pikojnë, teksa dukej se po i buzëqeshte qiellit në Meksikë.

Dhe figura trupore e nicoles u shfaq plotësisht, duke përfshirë të pasmet e saj të formësuara.

Ajo shkroi në mbishkrimin e fotografisë në Instagram: “Gëzuar Cinco De Mayo nga Meksika. Kjo pamje më bëri të bëj thyerjen”.

Dhe përbri fotografisë së saj u derdhën qindra komente, me një admirues që nuk u durua dhe i komentoi: “Jam nën magjinë tuaj!”.

Image

 

Një tjetër komentoi muskujt e saj mbresëlënës, duke shkruar: “E nxehtë si ferri”.

Nicole përndryshe vazhdon të ruajë lidhjen e saj të fortë me të dashurin, Thom Evans.

Image

 

Duke folur për The Mirror, Nicole tha: “Ai është njeriu im… njeriu i ëndrrave të mia. Unë patjetër dua një fëmijë me të, në kohën e duhur. Gjithçka ka të bëjë me kohën”. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat