Dasma e Robinit dhe Marigonës ka nisur dhe këta janë të ftuarit e parë

Bota e Yjeve

Dasma e Robinit dhe Marigonës ka nisur dhe këta janë të ftuarit e parë

Më: 9 maj 2022 Në ora: 20:46
Pamje nga dasma e Robin Krasniqit

Në ditën e sotme, boksieri

Image
Image
Alban Mehmeti me gruan

 

dhe e fejuara e tij Marigona Krasniqi po martohen.

Keto jane pamjet e para nga ceremonia e madhe që po zhvillohet sot.

Nga të ftuar përveç miqve dhe familjarëve, çifti kanë ftuar edhe shumë të famshëm si Memli Krasniqi Xheraldina dhe Agron Vula, Oriola Marashi, Arbër Bytyqi, Vedat Bajrami, Shkurte Gashi dhe Meda.

Më poshtë mund të shihni disa fotografi që janë shkrepur gjatë pritjës së dasmorëve. 

 

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat