Pozon sipër një divani, Enca ia vë ‘flakën’ rrjetit me fotografinë në të brendshme

Bota e Yjeve

Pozon sipër një divani, Enca ia vë ‘flakën’ rrjetit me fotografinë në të brendshme

Më: 14 maj 2022 Në ora: 15:07
Enca

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, vazhdon të jetë personazh shumë i komentuar në rrjete sociale e faqet rozë.

Ajo ditë më parë njoftoi ndjekësit se është bërë banore rezidente e Shteteve të Bashkuara Arabe, duke qenë se një pjesë të madhe të kohës e kalon në Dubai.

Krahas kësaj, ajo merr shpesh vëmendje edhe me postimet që publikon gjegjësisht imazhe provokuese.

E tillë është shfaqur edhe në një të radhës, ku ka pozuar e shtrirë sipër një divani me të brendshme ngjyrë vjollcë.

“Humbja jote, jo e imja”, ka shkruar ajo.

Image
Enca

Ndërkohë, komplimentet në pjesën për komente nuk munguan nga miqtë e ndjekësit.

Postimi për një periudhë të shkurtër gjithashtu mblodhi mijëra pëlqime.

Image
Enca

Ajo këtë kohë duhet theksuar se ka qenë më e distancuar nga projektet muzikore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat