Idris Elba tregon xhentilesën e tij në tapetin e kuq, teksa kujdeset të mbajë fustanin e gruas derisa ajo merr pozën perfekte

Bota e Yjeve

Idris Elba tregon xhentilesën e tij në tapetin e kuq, teksa kujdeset të mbajë fustanin e gruas derisa ajo merr pozën perfekte

Më: 21 maj 2022 Në ora: 22:34
Idris Elba, Sabrina

Idris Elba dhe gruaja e tij Sabrina ishin në çdo centimetër të tyre një çift perfekt teksa u ngjitën në tapetin e kuq për premierën e filmit të tij “Three Thousand Years of Longing” në Festivalin e Filmit në Kanë të premten.

Aktori, 49 vjeç dukej mjaft elegant teksa iu bashkua bashkëshortes së tij magjepsëse, Sabrina, 32 vjeçe, e cila mahniti me paraqitjen e saj me një fustan jargavan nga ‘Tony Ward Couture’, shkruan DailyMail.

Dhe në një moment të ëmbël që ra në sy, aktori e ndihmoi atë me bishtin e gjatë të fustanit të saj, në mënyrë ajo të merrte pozën perfekte.

Ylli i spektaklit, Idris Elba u vesh për t’i bërë përshtypje audiencës me një kostum të marinës me detaje të zeza, të cilin e kombinoi me këpucë me shkëlqim dhe një orë luksoze.

Sabrina nxirrte elegancën e saj në pah me fustanin lundrues, i cili mburrej me detaje floriri, ndërkohë që flokët e saj të zeza dhe të hijshme ishin lënë të lirshme.

Sipas IMDb, filmi i ri i Elbas flet për një ‘grua britanike të vetmuar dhe të hidhur’ e cila ndeshet me një xhind gjatë një udhëtimi në Stamboll.

Filmi është shkruar nga regjisori i “Mad Max”, George Miller dhe ka një buxhet prej rreth 60,000,000 dollarësh amerikanë.

Image
Sabrina

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat