Kim Kardashian dhe familja e saj në rrezik për jetën, një person e kërcënon për bombë në…

Bota e Yjeve

Kim Kardashian dhe familja e saj në rrezik për jetën, një person e kërcënon për bombë në…

Më: 22 maj 2022 Në ora: 18:29
Kim Kardashian

Ylli i “The Kardashian” me famë botërore, Kim Kardashian së bashku me familjen e saj janë në rrezik. Kështu ka bërë me dije avokati i saj ditën e sotme.

Sipas tij, Kardashian ka marrë disa kërcënime me anë të disa letrave ku thuhet se do të vendoset një bombë në zyrën e saj.

Personi që i dërgon me anë të letrave kërcënime për jetë, e ka paralajmëruar Kim Kardashian 8 herë se do të vriste atë dhe fëmijët e saj.

Image
Kim Kardashian
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat