Kim Kardashian shkëlqen në dasmën e motrës së madhe, duket e emocionuar në përcjelljen e saj

Bota e Yjeve

Kim Kardashian shkëlqen në dasmën e motrës së madhe, duket e emocionuar në përcjelljen e saj

Më: 23 maj 2022 Në ora: 12:07
Kim Kardashian

Kim Kardashian dhe vajza North u “binjakëzuan” me pamje gotike në dasmën e motrës së madhe, Kourtney Kardashian e cila kurorëzoi dashurinë e saj me martesë me bateristin Travis Barker në Portofino të Italisë të dielën.

41 vjeçarja, dukej e pabesueshme e veshur me një fustan të zi me mbulesë dantelle përgjatë trupit, të shoqëruar me një varëse kryq të zbukuruar me ar dhe xhevahir.

Ndërsa fëmija i saj i madh, North – tetë vjeçe, kishte veshur një mantel të zi të rrjedhshëm.

Image
Kim Kardashian

Kim kishte realizuar një makijazh të errët, ndërsa lidhte krahët me Northin pas ceremonisë në kështjellën Castello Brown.

North veshi këpucë me platformë me mantelin e saj të zbukuruar së bashku me një tufë unazash.

Ato u panë duke u larguar nga ceremonia së bashku me vajzën e Travis Barker, Alabama, 16 vjeçe, dhe njerkën e tij Atiana De La Hoya, 23 vjeçe.

Image
Kim Kardashian

Mamaja e motrave, Kris Jenner, 67 vjeçe, mahniti të pranishmit e veshur me një fustan ngjyrë rozë me lule.

Kjo vjen pasi Kourtney dhe Travis u martuan për herë të tretë, pas disa ceremonive që kishin realizuar më herët. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat