Modelja shqiptare dhe menaxheri i Butrint Imerit bëjnë publike lidhjen

Bota e Yjeve

Modelja shqiptare dhe menaxheri i Butrint Imerit bëjnë publike lidhjen

Më: 24 maj 2022 Në ora: 16:42
Dorina Gegiçi

Modelja shqiptare, Dorina Gegiçi dhe menaxheri i këngëtarit Butrint Imeri, Denis Avdiu kanë konfirmuar lidhjen e dashurisë.

Romanca e tyre u bë publike përmes një postimi që menaxheri dhe themeluesi i kompanisë muzikore “AVD Digital” ka bërë në llogarinë e tij në Instagram.

Teksa publikoi një fotografi ku shihet në një dhomë gjumi përkrah modeles, Denisi i ka uruar ditëlindjen partneres së tij.

Image
Dorina Gegiçi dhe Denis Avdiu

“Urime ditëlindjen”, ka shkruar ai në mbishkrimin e postimit bashkangjitur me një ‘emoji’ zemre.

I njëjti postim u shpërnda edhe nga modelja, e cila ka shkruar: ‘të dua’, sipër fotografisë.

Image
Denis Avdiu

Ndërkohë të shumta ishin edhe urimet nga ana e miqve të çiftit të cilët i uronin për marrëdhënien e re.

Ndryshe, kujtojmë që Dorina mbetet një prej modeleve më të kërkuara shqiptare dhe imazh i markave të ndryshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat