Katie Holmes bën daljen e parë në tapetin e kuq me partnerin e ri

Bota e Yjeve

Katie Holmes bën daljen e parë në tapetin e kuq me partnerin e ri

Më: 27 maj 2022 Në ora: 15:16
Katie Holmes dhe i dashuri i saj i ri, Bobby Wooten III

Katie Holmes dhe i dashuri i saj i ri, Bobby Wooten III, bënë debutimin e tyre në tapetin e kuq si çift. Aktorja 43-vjeçare dhe muzikanti, 33 vjeç, morën pjesë në galanë e 25-vjetorit të Moth Ball mbrëmë në Spring Studios në Nju-Jork.

Holmes kishte veshur një fustan të verdhë, ndërsa Wooten ishte veshur me një kostum të gjelbër.

Dalja e parë e tyre në tapetin e kuq vjen një muaj pasi konfirmuan romancën me një shëtitje në Central Park, ku shkëmbyen puthje e përqafime. Wooten u takua me nënën e Holmes, Kathy, e cila u bashkua me ta në park.

Kjo shënon marrëdhënien e parë publike të Holmes që nga ndarja nga shefi i kuzhinës Emilio Vitolo Jr. në maj 2021. Para Vitolo-s, Holmes ishte në lidhje me Jamie Foxx për gjashtë vjet. Rikujtojmë që aktorja ka qenë e martuar me Tom Cruise nga viti 2006 deri në 2012-ën. Ata kanë bashkë një vajzë 16-vjeçare, Suri Cruise.

Image
Katie Holmes dhe i dashuri i saj i ri, Bobby Wooten III
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat