Modelja e njohur tregon si duket para dhe pas makijazhit

Bota e Yjeve

Modelja e njohur tregon si duket para dhe pas makijazhit

Më: 14 qershor 2022 Në ora: 15:53
Oriola Marashi

Modelja shqiptare, Oriola Marashi ka arritur që të ketë një karrierë të suksesshme.

Ajo është prej vitesh imazh i markave të njohura si vendor ashtu edhe ndërkombëtare, ndërsa edhe këtë kohë mbetet e angazhuar me projekte të ndryshme.

Por, përveç kësaj, Oriola është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, veçanërisht në Instagram ku numëron mbi 700 mijë fansa.

Image
Oriola Marashi

Modelja sjell imazhe të ndryshme, teksa nuk heziton të tregoi edhe pamjen e saj pa makijazh, ashtu siç ka vepruar së fundmi.

Oriola është shfaqur në disa postime duke treguar pamjen e saj se si duket para se të vendos grim për të filluar fotosesionet.

Image
Oriola Marashi

Modelja dukej në formë të mirë dhe mjaft atraktive edhe në pamjen pa makijazh, ndërsa shihet e veshur në një kombinim nga materiale i xhinseve duke vënë në pah edhe linjat e trupit.

Image
Oriola Marashi

 

Ndërkohë, sa i përket jetës private, pas ndarjes nga futbollisti Eros Grezda, nuk dihet nëse Oriola tashmë është në një lidhje të re dashurie.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat