“Tërbon” fansat me postimet e fundit, tifozja seksi e Messit dhe Neymarit i vë “zjarrin” rrjetit me format e nxehta

Bota e Yjeve

“Tërbon” fansat me postimet e fundit, tifozja seksi e Messit dhe Neymarit i vë “zjarrin” rrjetit me format e nxehta

Më: 20 qershor 2022 Në ora: 07:04
Lynarita Perez

Modelja e famshme, që shet në rrjet foto dhe video për të rritur, Lynarita Perez, ka marrë dhe një herë vëmendjen e rrjetit me postimet e saj më të fundit.

Bukuroshja nga Majemi e cila numëron mbi 8.9 milionë ndjekës në Instagram, si gjithmonë ka nxjerrë në pah format e saj të nxehta, duke i bërë fansat të “tërbohen” në komente.

Perez gjithashtu ka treguar se është dhe një fanse e zjarrtë e dy futbollistëve të PSG-së, Mesi dhe Nejmar.

Të cilët e i ka ndjekur që në periudhën kur luanin te Barcelona.

Image
Lynarita Perez
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat