Era Bici, kapitenia e Kombëtares tregon format nga Pulja

Bota e Yjeve

Era Bici, kapitenia e Kombëtares tregon format nga Pulja

Më: 21 qershor 2022 Në ora: 07:12
Era Bici

Era Bici, volejbollistja që prej vitesh luan në Itali dhe nga sezoni i ri do të veshë fanellën e Romës.

Ajo ka zgjedhur sërish shtetin italian për të kaluar pushimet.

Në “Instagram”-in e saj shihen fotot që ka postuar Bici nga Pulja.

Image
Era Bici

Ku kapitenia e Kombëtares po merr rreze dielli në plazh, teksa nuk ngurron të tregojë edhe format e saj.

Image
Era Bici
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat