Deputetja e VV-së provokon nga pushimet luksoze në Egjipt

Bota e Yjeve

Deputetja e VV-së provokon nga pushimet luksoze në Egjipt

Më: 22 qershor 2022 Në ora: 09:48
Adriana Matoshi

Deputetja dhe aktorja Adriana Matoshi komentohet shpesh në media.

Ajo së fundi po kalon pushimet e saj luksoze në Egjipt.

Deputetja dhe aktorja kujdeset që të sjellë imazhe atraktive si dhe tejet joshëse nga atje.

Së fundi ajo ka ndarë imazhe provokuese nga atje, ku vëmendje morrën këmbët e saj tejet joshëse, ku edhe tregoi se duket në formët më të mirë.

“Ekzistenca dëshiron që ju të jeni ju”, shkroi krahas imazhit.

Ndryshe, ajo u komentua shumë për ndarjen nga futbollisti belg më i ri në moshë.

Image
Adriana Matoshi
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat