Rita Ora merr vëmendje me paraqitjen e radhës në Madrid e veshur në fustan mëndafshi dhe pa sytjena ndërsa shoqërohet nga motra Elena

Bota e Yjeve

Rita Ora merr vëmendje me paraqitjen e radhës në Madrid e veshur në fustan mëndafshi dhe pa sytjena ndërsa shoqërohet nga motra Elena

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 23:20
Rita Ora

Rita Ora shfaqi fizikun e saj tërheqëse dhe stilin me shije teksa doli për një akullore me motrën e saj Elena në Madrid.

Këngëtarja, 31 vjeçe, e cila së fundmi doli në skenë për një performancë në qytetin spanjoll, doli pa sytjena me një fustan rozë prej sateni dhe atlete shumëngjyrëshe, teksa shihet me një ‘Magnum’ në dorë në vendin turistik.

Kjo vjen pasi u raportua se Rita do të lidhë kurorë me të dashurin e saj Taika Waititi në një ceremoni private pasi vendosën që ata donin të martoheshin.

Rita hoqi sytjena duke veshur fustanin e saj rozë mëndafshi, teksa po shkonte në Madrid me motrën e saj dhe një mik.

Krijuesja e hiteve “Hot Right Now” bashkoi pamjen e saj me atlete dhe një kapele bejsbolli, duke mbajtur gjërat e nevojshme në një çantë dore me fije të theksuara.

Pasi bleu akulloren e saj, Rita u pa duke biseduar me motrën e saj teksa shëtisnin së bashku nëpër qytet.

Së fundmi u raportua se Rita dhe Taika ishin fejuar dhe planifikonin një ceremoni jashtë vendit përpara se të festonin me kolegët e tyre të famshëm në Londër më vonë këtë vit.

Kuptohet se Rita, e cila është duke punuar në disa filma dhe The Voice Australia, dhe Taika, e cila po planifikon një varg filmash, shpresojnë të lidhin martesën pasi të kenë përfunduar angazhimet e tyre të punës.

Në gusht, çifti, i cili filloi të takohej në mars 2021 pas takimit në Australi, u tha se po ecnin aq shpejt në marrëdhënien e tyre sa filluan të diskutonin martesën, tha një burim për New Idea.

“Taika e quan Ritën “grua” gjatë gjithë kohës dhe bisedon se si ai do të jetë burri i saj i parë dhe i fundit”, tha burimi.

Taika ishte martuar më parë me producentin e filmit Chelsea Winstanley, por dyshja besohet se janë ndarë në heshtje në vitin 2018.

Dyshja ndanë dy vajza: Te Hinahu, dhjetë vjeç dhe Matewa Kiritapu, gjashtë vjeç, teksa kjo do të ishte martesa e parë për yllin e muzikës.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat