Pasi u zbulua lidhja e saj me Endri Çekiçin, Megi Pojani i vë flakën rrjetit me fotot nga pushimet

Bota e Yjeve

Pasi u zbulua lidhja e saj me Endri Çekiçin, Megi Pojani i vë flakën rrjetit me fotot nga pushimet

Më: 28 qershor 2022 Në ora: 16:55
Megi Pojani

Lidhja e saj me Endri Çekiçin është tema me e diskutuar ditëve të fundit.

E kuptuat besoj që po flasim për Megi Pojanin. Bukuroshja e ekranit prej ditësh tashmë ka fluturuar drejt ishujve të Afrikës Lindore së bashku me futbollistin e Kombëtares.

Së fundmi, aktorja seksi ka ndarë disa foto me bikini nga pushimet e saj. Megi duket tejet provokuese teksa ka pozuar e shtrirë në rërë. Pojani ka lënë fotot të flasin vetë, duke mos vendosur asnjë përshkrim krahas fotove.

Image
Megi Pojani

Nga ato çfarë mundëm të mësojmë për këtë dyshe, është fakti se dy të rinjtë kanë vetëm pak kohë që njihen dhe ky është udhëtimi i tyre i parë si çift.

Image
Megi Pojani

Megi dhe futbollisti kanë zgjedhur pikërisht destinacionin e largët për të festuar këtë raport të ri që kanë nisur.

Image
Endri Çekiçi
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat