E veshur me rroba banje dhe fustan rrjetë, Bora Zemani poston fotot provokuese nga pushimet në Turqi

Bota e Yjeve

E veshur me rroba banje dhe fustan rrjetë, Bora Zemani poston fotot provokuese nga pushimet në Turqi

Më: 28 qershor 2022 Në ora: 17:40
Bora Zemani

Bora Zemani është një ndër moderatoret më të njohura shqiptare e cila prej disa kohësh është kryefjala e mediave.

Me mbarimin e emisionit Për’puthen ajo ka vendosur të kalojë disa kohë pushime me djalin dhe familjen.

Me anë të disa postimeve provokuese  në Instagram moderatorja ka treguar se po shijon pushimet në Turqi.

Teksa pozon në resortin luksoz ajo që vihet re janë format perfekte trupore të Borës, njëkohësisht ëmbëlsia e fytyrës pa grim.

Ajo kishte veshur rroba banje dhe fustan rrjetë ngjyrë të zezë të shoqëruara nga një kapele.

Krahas fotove moderatorja ka shkruar:

“Personi që po telefononi për momentin nuk mund të përgjigjet. Ju lutem lini mesazhin tuaj pas sinjalit”.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat