Plot elegancë dhe stil – Rita Ora shkëlqen në dukje të ndryshme

Bota e Yjeve

Plot elegancë dhe stil – Rita Ora shkëlqen në dukje të ndryshme

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 17:06
Rita Ora

Kjo periudhë kohore ka qenë mjaft e ngarkuar për yllin shqiptar të muzikës me famë botërore, Rita Ora.

Së fundmi, 31 – vjeçarja ka qëndruar në Madrid të Spanjës ku edhe ka performuara në eventin e makrës së njohur “Cartier”.

Përveç kësaj, artistja e famshme gjithashtu ka publikuar projektin më të ri muzikor “Barricades” që e solli në bashkëpunim me Netsky.

Image
Rita Ora

Rita padyshim ka shkëlqyer në të gjitha paraqitjet, por për të dëshmuar këtë ajo ka postuar një kolazh me imazhe nga disa prej dukjeve të fundit.

Këngëtarja e “Anywhere” dukej magjepsëse dhe tërë shkëlqim në të gjitha fustanet dhe pamja elegante.

Image
Rita Ora

“Gurë të çmuar të fshehur”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e imazhe, ndërsa nuk munguan komentet dhe mijëra pëlqime.

Ndërkohë, krahas sukseseve në karrierë, Ritës po i ecën mbarë edhe në jetën private dhe prej kohësh po shijon një histori të bukur të dashurisë me regjisorin Taika Waititi.

Dyshja thuhet se tashmë janë drejt martesës dhe planet për dasmë kanë filluar, ndonëse nuk është konfirmuar nga asnjëra palë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat