Nicole Scherzinger shijon çaste intime me partnerin e saj Thom Evans gjatë pushimeve në Mykonos

Bota e Yjeve

Nicole Scherzinger shijon çaste intime me partnerin e saj Thom Evans gjatë pushimeve në Mykonos

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 18:28
Nicole Scherzinger dhe i dashuri i saj

Nicole Scherzinger dhe i dashuri i saj Thom Evans dukeshin më të tronditur se kurrë teksa festuan me Jason Oppenheim të Selling Sunset në ishullin grek të Mykonos të shtunën.

Këngëtarja e Pussycat Dolls, 44 vjeçe, kishte veshur një fustan veror mbi një palë bikini ngjyrë portokalli, shkruan DailyMail.

Bukuroshja zgjodhi një gamë të natyrshme makijazhi dhe stiloi flokët e saj brune në valë të lirshme, ndërsa shijoi një puthje me partnerin e saj Thom, 33 vjeç.

Image

 

Ish-lojtari i unionit ndërkombëtar të ragbit skocez tregoi fizikun e tij të tonifikuar teksa doli pa këmishë dhe veshi pantallona të shkurtra kafe.

Ndërkohë Jason, 45 vjeç, u vesh për të bërë përshtypje me një këmishë të bardhë dhe pantallona të shkurtra të ngjashme, teksa shijoi një pushim të merituar nga grupi Oppenheim.

Nicole dhe Thom u larguan nga Zvicra në fillim të javës dhe u nisën për në Greqi, duke shënuar festën e tyre të 11-të të vitit deri më tani.

Image

 

Diku tjetër, Nicole dukej në renë e nëntë ndërsa festonte ditëlindjen e saj të 44-të me të dashurin e saj të mërkurën.

Këngëtarja buzëqeshi nga veshi në vesh ndërsa ajo dhe Thom, 37 vjeç, bënin një ekspozim komod në ambientin e mrekullueshëm.

Thom mbërtheu krahët rreth partneres së tij teksa pozuan për një fotografi, me Nicolen që dukej e pabesueshme e veshur me një fustan metalik ari.

Veshja kishte mëngë të gjata dhe një bel të zhveshur, ndërsa Nicole linte flokët e saj brune të binin lirshëm poshtë shpatullave.

Me një makijazh të lehtë në fytyrën e saj, gjyqtarja e “X Factor” kompletoi pamjen e saj me një palë vathë me perla.

Udhëtimi i Nicoles në Greqi shënon udhëtimin e saj të njëmbëdhjetë të vitit 2022, pasi më parë kishte shijuar gjashtë pushime vitin e kaluar, pavarësisht kufizimeve të rrepta të udhëtimit për shkak të pandemisë.

Me kufizimet që janë hequr në shumicën e vendeve, Nicole tashmë ka arritur të mposht rekordin e saj të vitit 2021 pasi – me shtimin e udhëtimeve më të fundit në Greqi dhe Zvicër – ajo duket se ka nisur rreth njëmbëdhjetë udhëtime të jashtëzakonshme tashmë këtë vit. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat