Këngëtarja me origjinë shqiptare shfaqet e veshur kuqezi në koncertin e komunitetit LGBTIQ+ në Londër

Bota e Yjeve

Këngëtarja me origjinë shqiptare shfaqet e veshur kuqezi në koncertin e komunitetit LGBTIQ+ në Londër

Më: 4 korrik 2022 Në ora: 09:22
Ava Max

Këto ditë në Londër po mbahet një event i madh muzikor në kuadër të paradës së komunitetit LGBTIQ+.

Të shumtë kanë qenë artistët e njohur të cilët kanë performuar, mes tyre edhe Amanda Koçi, ose e njohur gjerësisht si Ava Max. Këngëtarja me origjinë shqiptare ka mahnitur me performancën e saj, duke “elektrizuar” publikun me hitet e fundit.

Mirëpo, ajo çfarë tërhoqi më shumë vëmendje ishte veshja e artistes shqiptare. Ava Max kishte zgjedhur të vishej kuqezi në kuadër të performancës së saj në “muajin e krenarisë” të komunitetit LGBTIQ+.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AVA MAX (@avamax)

Këngëtarja me origjinë shqiptare ndau në instagramin e saj edhe disa momente duke performuar hitin e saj më të fundit “Maybe you’re the problem”.

Image
Ava Max

Ju kujtojmë që edhe Rita Ora mori pjesë në festën private të komunitetit të LGBTI+, në Londër. Ylli i popit dukej mahnitëse veshur me një fustan Fendi ngjyrë gold me disa detaje, teksa mbërriti në ‘The Twenty Two’. Ajo e kombinoi fustani më një palë sandale të zeza teksa po hynte në eventin e mbushur me yje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat