E trishtë/ Gjendet i vdekur në moshën 33-vjeç burri i aktores së njohur

Bota e Yjeve

E trishtë/ Gjendet i vdekur në moshën 33-vjeç burri i aktores së njohur

Më: 7 korrik 2022 Në ora: 15:14
William Friend dhe Bevina Prince

William Friend, bashkëshorti i aktores Bevina Prince, ka ndërruar jetë në moshën 33 vjeçare.

Sipas mediave të huaja, ai është gjetur i vdekur në një varkë.

Tragjedia ndodhi teksa rrufeja goditi varkën e tij pranë ishullit Masonboro, afër shtëpisë së tij në Wilmington, Karolina e Veriut.

Bevina dhe William u martuan në vitin 2016.

Gjatë pandemisë, çifti u zhvendos në Wrightsville Beach nga New York City për të qenë më afër familjes. Pasi ajo u  largua nga aktrimi, ata hapën një palestër së bashku në vitin 2019.

Image
William Friend dhe Bevina Prince
Image
William Friend dhe Bevina Prince
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat