Rita Ora shijon drekën me kërmij në Paris, pozon seksi nga kryeqyteti francez

Bota e Yjeve

Rita Ora shijon drekën me kërmij në Paris, pozon seksi nga kryeqyteti francez

Më: 26 korrik 2022 Në ora: 11:26
Rita Ora

Rita Ora tregoi figurën e saj trupore të hënën teksa hyri në Instagram për të ndarë me ndjekësit disa fotografi nga udhëtimi i saj i fundit në Paris.

Këngëtarja 31 vjeçe, dukej e mrekullueshme e veshur me pantallona të shkurtra dhe xhaketë me material gjarpri, ndërsa pozonte përballë Kullës Eiffel, shkruan DailyMail.

Duke veshur sandale verore, Rita tha me shaka se ajo ende mund të përfitonte sa më shumë nga pamjet, pavarësisht se sa ‘të pista’ ishin rrokullisjet e saj.

Image
Rita Ora

Veshja elegante e saj përbëhej nga një mini fund të çarë te pjesa e kofshës, të cilin ajo e kombinoi me një këmishë të përshtatshme dhe bluzë asimetrike.

Rita vuri në pah këmbët e saj të gjata në fotografinë argëtuese së bashku me barkun e saj të sheshtë, teksa pozonte plot gjallëri për kamerën.

Duke u zbukuruar me një spërkatje bizhuterish prej ari, këngëtarja lejoi që flokët e saj bionde të kalojnë deri tek supet e saj, gjersa ishin lënë në stilin e tyre të kaçurrelave natyrale.

Image
Rita Ora

Duke mbrojtur sytë pas një palë syzeve të mëdha, interpretuesja e hitit “Poison” dukej në çdo centimetër turiste, teksa shijonte kërmijtë në hotelin e mrekullueshëm me pesë yje “Intercontinental Le Grand”.

Ajo shkroi në mbishkrimin e fotografive: “Një moment i shpejtë vlerësimi për aftësinë për të përjetuar gjërat. Pa marrë parasysh se sa të pista bëhen shapkat tua”.

Kjo vjen pak kohë pasi partneri i Ritës, Taika, dyshohet se u zhvendos në shtëpinë e saj në Londër.

Çifti janë parë në shumë raste në veri të Londrës gjatë javëve të fundit teksa blejnë gjëra për shtëpinë e tyre.

Image
Kërmij

Kuptohet se Rita, e cila është duke punuar në disa filma dhe “The Voice Australia”, dhe Taika, shpresojnë të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë pasi të kenë përfunduar angazhimet e tyre të punës.

Një burim i tha tabloidit britanik The Sun: “Është e pazakontë të shohësh Ritën në lagje këto ditë – ajo bleu shtëpinë, por u largua nga vendi pothuajse menjëherë më pas dhe ka kaluar shumë pak kohë atje”.

Image
Rita Ora dhe Taika

Rita e bleu rezidencën me gjashtë dhoma gjumi në shkurt, duke thënë se e bëri blerjen me ndihmën e një kredie nga banka e Mbretëreshës “Coutts & Co” – e cila ofron shërbime bankare private dhe menaxhim të pasurisë për individë me vlerë të lartë neto.

Sipas The Mirror, kompania e Ritës, ‘Rora Properties’ bleu pronën, e ndërtuar në stilin ‘Arts and Crafts’.

“Në gusht, çifti, i cili filloi të takohej në mars të vitit 2021 pas njohjes në Australi, u tha se po ecnin aq shpejt në marrëdhënien e tyre sa filluan të diskutonin martesën”, tha një burim për ‘New Idea’.

“Taika e quan Ritën ‘grua’ gjatë gjithë kohës dhe bisedon se si ai do të jetë burri i saj i parë dhe i fundit”, tha burimi i brendshëm.

“Të gjithë rreth tyre e nënvlerësojnë atë si shaka flirte, por [Rita] padyshim shpreson që kjo të jetë i vërtetë”, vazhdoi burimi, duke shtuar se ajo është “absolutisht e fiksuar” pas të dashurit të saj regjisor.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat