Më seksi se kurrë, prezantuesja e Serisë A mahnit me format e saj të nxehta

Bota e Yjeve

Më seksi se kurrë, prezantuesja e Serisë A mahnit me format e saj të nxehta

Më: 29 korrik 2022 Në ora: 13:57
Ludovika Pagani

Ludovika Pagani, modele dhe prezantuese e Serisë A, po shfrytëzon këtë periudhë për të shijuar pushimet e saj deri në nisjen e sezonit të ri.

Italiania ka mahnitur fansat me postimet e fundit nga bregdeti i Pulias.

Ku si gjithmonë është shfaqur në formë fantastike.

Image
Ludovika Pagani

Duke rrëmbyer vëmendjen e të pranishmëve dhe të ndjekësve të saj në rrjet.

Image
Ludovika Pagani
Image
Ludovika Pagani
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat