Do t’i fitosh zemrën Ronela Hajatit? Ka një kusht të rëndësishëm!

Bota e Yjeve

Do t’i fitosh zemrën Ronela Hajatit? Ka një kusht të rëndësishëm!

Më: 6 gusht 2022 Në ora: 07:22
Ronela Hajati

Ronela deklaroi disa ditë më parë se është single, duke u shprehur se është gati të dalë në takim me dikë.

Angazhimet profesionale janë e vetmja gjë që nuk ia lejojnë diçka të tillë. 

Menjëherë pas kësaj deklarate Ronela erdhi me “kushtet” që duhet të kenë “kandidatët. 

Padyshim që kushti i saj ka të bëjë me muzikën.

Përmes postimeve në “Instastory” Ronela shkruan se nëse doni t’i fitoni zemrën duhet të “dashuroni” këngët e postuara nga ajo.

Image
Ronela Hajati
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat