Një nga më të njohurat në faqen porno, ylli i wrestling ndez imagjinatën e tifozëve me fotot e fundit

Bota e Yjeve

Një nga më të njohurat në faqen porno, ylli i wrestling ndez imagjinatën e tifozëve me fotot e fundit

Më: 8 gusht 2022 Në ora: 23:02
Toni Storm.

Përjashtimi nga WWE duket se nuk ka qenë një mallkim për Toni Storm.

Bukuroshja nga Zelanda e Re ka gjetur njw mënyrë të re për të shtuar numrin e ndjekësve të saj edhe jashtë botës së wrestling, pasi është regjistruar në “Only Fans”, faqen ku mundet të shpërndajë edhe përmbajtje pornografike kundrejt pagesës.

Fama e saj brenda pak muajsh bëri që 26-vjeçarja të kontaktohet nga kompania e re e botës së wrestling AEW dhe tashmë ajo po kombinon ringun me postimet e saj për tifozët.

Ndërkohë, ajo ka pozuar edhe për revistën “Fitness Girls”, ku shfaqet në faqen e parë e zhveshur, duke ndezur imagjinatën e ndjekësve të saj të shumtë.

Image
Toni Storm.
Image
Toni Storm.
Image
Toni Storm.
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat