Tayna pozon tërheqëse me bikini

Bota e Yjeve

Tayna pozon tërheqëse me bikini

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 19:07
Tayna

Më shumë se 1.6 milion fansa e ndjekin profilin e Taynas në Instagram, ku ajo shpërndan imazhe nga jeta profesionale dhe personale.

Gjatë të mërkurës, reperja e ka publikuar një fotografi, në të cilën ka pozuar me bikini duke marrë dhjetëra mijëra pëlqime pak kohë pas postimit.

“Më trego se sa mirë mund të bëhet!”, është përshkrimi që këngëtarja ka zgjedhur për këtë fotografi.

Image

Autorja e shumë hiteve njëherësh e ka publikuar edhe një tjetër imazh me bikini edhe në InstaStory.

Image

Ndryshe, reperja, emri i plotë i të cilës është Doruntina Shala, në javët e fundit ka qenë pjesë e faqeve rozë për një romancë të aluduar.

Është spekuluar se 25-vjeçarja është në lidhje me agjentin italian të futbollit, Giovanni Santoro, porse ajo nuk ka reaguar në lidhje me këto zëra. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat