Elvana Gjata kaloi kohë me Dua Lipën dhe familjen e saj, ka edhe disa fjalë të mëdha për të

Bota e Yjeve

Elvana Gjata kaloi kohë me Dua Lipën dhe familjen e saj, ka edhe disa fjalë të mëdha për të

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 00:49
Elvana Gjata dhe Dua Lipa

“Sunny Hill Festival”, u mbajt për katër ditë rresht në Parkun e Gërmisë në Prishtinë.

Ky festival do të mbahet për herë të parë edhe në Tiranë.

E me këtë rast, edhe Dua Lipa po qëndron në vend, pasi ajo dhe babai i saj, Dugagjin Lipa, janë organizatorët e festivalit.

Image

Elvana Gjata e cila gjithashtu ka performuar në “Sunny Hill”, ka kaluar kohë me Duan dhe familjen e saj.

Ajo tregoi përmes ‘Instagramit’ se e takoi artisten e famshme botërore dhe pati fjalë të mëdha për të.

Image

Elvana e falënderoi Duan për festivalin “Sunny Hill” dhe tha se të gjithë janë krenarë me të.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat