Kris i dhuron Kylie Jennerit për ditëlindje një çantë Hermes Birkin që kushton 97 mijë euro

Bota e Yjeve

Kris i dhuron Kylie Jennerit për ditëlindje një çantë Hermes Birkin që kushton 97 mijë euro

Më: 12 gusht 2022 Në ora: 16:52
Kylie Jenner

Kylie Jennerit i është dhuruar një çantë Hermes Birkin aq e rrallë sa ajo thotë se vetëm “tre” të këtij lloji janë bërë ndonjëherë.

Ylli i Kardashians festoi ditëlindjen e saj të 25 -të të mërkurën (10 gusht), me një festë private në një jaht të rrethuar nga miqtë dhe familjarët.

Duke postuar një video të natës në llogarinë e saj në TikTok të enjten (11 gusht), festa e Jenner ishte e mbushur me tekila, fishekzjarre dhe dhurata të bollshme.

Nëna e saj, Kris Jenner, i dhuroi asaj çantën super të rrallë Hermes Birkin, e cila thuhet se kushton rreth 100,000 dollarë amerikanë (97 mijë euro).

Image
Kylie Jenner

Në video, themeluesja e Kylie Cosmetics hapi dy nga kutitë e firmosura të Hermes në ngjyrë portokalli të ndezur, ndërsa të gjithë të ftuarit e saj shikonin.

Ajo po hapte dhuratën së bashku me vajzën e saj e po ashtu edhe fëmijët e tjerë të familjes së tyre.

@kyliejenner

best bday 🦋🦋

♬ original sound - Kylie Jenner

Më pas shihej Kim, motrat e tjera e në mesin e tyre edhe disa mikesha të Kylie duke pirë tekila.

Jenner nga ana tjetër në 2020 është shpallur miliarderja më e re në botë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat