Një nga gazetaret sportive më seksi, bashkëshortja e basketbollistit italian shfaqet më sensuale se kurrë

Bota e Yjeve

Një nga gazetaret sportive më seksi, bashkëshortja e basketbollistit italian shfaqet më sensuale se kurrë

Më: 12 gusht 2022 Në ora: 21:23
Eleonora Boi

Një nga gazetaret sportive më seksi, bashkëshortja e basketbollistit italian shfaqet më sensuale se kurrë.

Eleonora Boi, gazetarja sportive, njëkohësisht edhe bashkëshortja e basketbollistit italian, Danilo Galinari, është shfaqur tejet sensuale në postimet e saj të fundit.

Linjat e bukuroshes italiane nuk kanë kaluar pa marrë komentet e të gjithë fansave të saj në rrjetet sociale.

Padyshim që Eleonora di si ti mbajë ndjekësit e saj të lumtur.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat