Kim Kardashian shfaqet natyrale në daljen e parë publike pas ndarjes nga Pete Davidson

Bota e Yjeve

Kim Kardashian shfaqet natyrale në daljen e parë publike pas ndarjes nga Pete Davidson

Më: 15 gusht 2022 Në ora: 12:45
Kim Kardashian

Kim Kardashian mori vëmendjen e publikut teksa u nis të dielën bashkë me familjen për një argëtim detar në një varkë në Coeur d’Alene, Idaho.

Ylli i “Kardashians”, 41-vjeçare, veshi një kostum të zi, të cilin e la pjesërisht të zbërthyer, duke vënë në pah dekoltenë ndërsa mbuloi sytë me një palë syze të mëdha dielli.

Ishte hera e parë që themeluesja e “SKIMS” u pa që nga ndarja e saj me komedianin Pete Davidson, 28 vjeç, në fillim të këtij muaji.

Image
Kim Kardashian

Bukuroshja televizive kishte kapur flokët me një kapëse flokësh ngjyrë të bardhë.

Në një moment, kishte u pa duke larguar syzet e diellit dhe duke kontrolluar diçka në telefonin e saj.

Biznesmenja dukej në gjendje të mirë, duke lënë të shkëlqejë bukuria e saj natyrale.

Image
Kim Kardashian

Romanca nëntë-mujore e Kim me ish-yllin e “Saturday Night Live” mori fund në fillim të muajit gusht, ndërkohë që ai po xhironte filmin “Wizards” në Australi.

Pas ndarjes, Pete ishte tallur nga ish-bashkëshorti i Kim, reperi Kanye West, madje e kishte shpallur edhe të vdekur. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat