Dua Lipa sjell poza të tjera atraktive nga pushimet e saj në Shqipëri

Bota e Yjeve

Dua Lipa sjell poza të tjera atraktive nga pushimet e saj në Shqipëri

Më: 18 gusht 2022 Në ora: 08:30
Dua Lipa

Këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht, Dua Lipa, është duke i kaluar pushimet verore në Shqipëri.

Këtë gjë ajo e ka bërë të ditur përmes disa fotografive që ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Lipa publikoi së fundmi në Instagram disa fotografi të reja, ku ndër të tjerash shfaqej në poza me bikini dhe në disa të tjera duke bërë joga në plazhet e Shqipërisë.

Image
Dua Lipa

“Disa gjëra” shkroi interpretuesja e hitit “Don’t Start Now” në mbishkrimin e fotografive, ndërsa pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk munguan.

Një ditë më parë, teksa i publikoi disa fotografi në faqen zyrtare në Facebook, Dua mori vëmendjen edhe të vet kompanisë gjigante të rrjeteve sociale.

Image
Dua Lipa

Facebook i kishte komentuar asaj “Dua Lipa, mbretëresha shqiptare”, në disa fotografi që 26-vjeçarja kishte publikuar në Facebook nga pushimet në Shqipëri.

Dua përndryshe ndodhet në shtetin amë, pasi në fund të këtij muaji do të interpretojë në festivalin “Sunny Hill”, edicioni i parë që mbahet në Tiranë.

Image
Dua Lipa
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat