Rihanna jo vetëm që do të rikthehet në muzikë, por do të sjellë një bashkëpunim me A$AP Rocky? Fotot e fundit të çiftit po “çmendin” fansat

Bota e Yjeve

Rihanna jo vetëm që do të rikthehet në muzikë, por do të sjellë një bashkëpunim me A$AP Rocky? Fotot e fundit të çiftit po “çmendin” fansat

Më: 16 shtator 2022 Në ora: 12:22
Rihanna

Rihanna dhe A$AP Rocky janë parë duke shkuar së bashku në një studio në Los Angeles, dhe menjëherë kanë nisur thashethemet për një projekt muzikor.

Këngëtarja 34-vjeçare e “Diamonds” partneri i saj 33-vjeçar ishin veshur casual, ndërsa Rihanna mbante një çantë të zbukuruar me një zemër dhe A$AP kishte një dosje në dorë. Ata ecnin krah për krah dhe dukeshin se ishin në humor të mirë.

Është e paqartë se për çfarë mund të punojnë në studio, por fansat po shpresojnë për një bashkëpunim ose një rikthim të Rihanna-s. Megjithatë, kanë kaluar gjashtë vjet që kur Rihanna publikoi albumin e saj të fundit ANTI . Fansat kanë pritur një vazhdim prej vitesh dhe Rihanna ka ndarë disa ngacmime herë pas here.

Image
Rihanna dhe A$AP Rocky

Vitin e kaluar, ajo u tha fansave se ata “nuk do të prisnin atë që [ata] dëgjonin”.

Image
Rihanna dhe A$AP Rocky

Edhe pse Rihanna ka kohë që nuk ka publikuar muzikë të re, ajo ka qenë e zënë me projekte të tjera. Së fundmi ajo njoftoi planet një artikull mjaft të kushtueshëm nga linja e saj e bukurisë Fenty Beauty.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat