Nora Istrefi ka një kërkesë të çuditshme për fansat

Bota e Yjeve

Nora Istrefi ka një kërkesë të çuditshme për fansat

Më: 21 shtator 2022 Në ora: 11:07
Nora Istrefi

Nora Istrefi ka postuar një set të fotografive në rrjetet sociale.

Bukuroshja shfaqet provokative por ka edhe një kërkesë për fansat e saj

Aman mos ma permen sa m’don, Aman…  Sooner than you think! Ciao”, ka shkruar ajo.

Image
Nora Istrefi

Me gjasë kështu ajo ka paralajmëruar një këngë të re apo këngëtarja është në ndonjë lidhje të re?

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat