Dua Lipa shfaqet pa makijazh dhe veshje të thjeshtë

Bota e Yjeve

Dua Lipa shfaqet pa makijazh dhe veshje të thjeshtë

Më: 6 tetor 2022 Në ora: 09:57
Dua Lipa

Dua Lipa bëri një paraqitje Londër gjatë të mërkurës (5 tetor) teksa u pa e veshur me një palë xhinse të gjera.

Këngëtarja, 27 vjeçe, dukej e lezetshme ndërsa përshtati veshjen me një xhaketë të kuqe të cilën e kombinoi edhe me një palë atlete të bardhë.

Ajo tregoi bukurinë e saj natyrale duke u shfaqur pa makijazh për shëtitje teksa ecte rrugëve me telefonin e saj në dorë.

Image
Dua Lipa

Dua i mbante gjërat e saj në një çantë të madhe të zezë dhe e pajisur me një palë vathë jeshilë që binin në sy.

Image
Dua Lipa

Dalja e saj vjen disa ditë pasi Daily Mail raportoi se ajo ishte parë për darkë me komedian dhe moderatorin, Trevor Noah.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat