Pasi zgjidhi problemet me Pique-n, Shakira pozon për markën Burberry

Bota e Yjeve

Pasi zgjidhi problemet me Pique-n, Shakira pozon për markën Burberry

Më: 10 nëntor 2022 Në ora: 19:55
Shakira

Shakira është ylli i fushatës festive të Burberry-t 2022, duke përfshirë një film të shkurtër të quajtur ‘’The Night Before’’ që e gjen Shakiran të veshur me një fustan të tejdukshëm që i bën jehonë pamjes së Met Gala të Lila Moss.

“Sinqerisht jam shumë e emocionuar për këtë  është hera e parë që kam bërë një fushatë mode si kjo dhe Burberry është një markë kaq ikonë,” thotë Shakira për rolin e saj në fushatë, e cila gjithashtu luan mega yllin nigerian Burna Boy.

“Për mua Burberry është eleganca e personifikuar dhe e përjetshme moda është një botë kaq në ndryshim, gjithnjë në zhvillim,” vazhdon ajo. “Burberry arrin të evoluojë me kalimin e kohës, por gjithmonë ruan stilin e tij të veçantë dhe të klasit.” Shakira e modelon estetikën dalluese që përshkruan me panache në fushatë, duke kaluar pa mundim mes atij fustani të zhveshur (të aksesuar me diamante) dhe një palë çizme mbi gju të stiluara me një kanal klasik Burberry.

“Më pëlqeu aq shumë bluza që kam veshur sa kërkova ta mbaja”, thotë këngëtarja. “Dhe fustani i mbrëmjes, është e vetëkuptueshme, ishte me të vërtetë një vepër arti.”

Debutimi i saj në Burberry ndihet si mënyra e përsosur për të mbyllur vitin për Shakiran, e cila gjithashtu po pret me padurim një 2023 të ngarkuar.

“Po përgatitem të publikoj një album të ri, të cilin mezi pres ta ndaj,” thotë ajo. . “Kam punuar për një kohë tani dhe mendova se frymëzimi do të mbaronte, por ndihem shumë i lumtur që hyj në studio. Ndihem shumë gati për vitin 2023 dhe gjithçka që ka në rezervuar.”

Image
Shakira
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat